Kaçkar Ayısı Balı Macunu Kuvvetinizi Arttırıyor!

Kaçkar ayısı balı içerdiği bitkisel maddelerle beraber tamamen organik bir üründür. İçerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Rize’nin dağlarından toplanan kaçkar balı ve birden fazla bitkisel içerikle harmanlanarak Türkiye’de özel olarak üretilmiştir. Türkiye satışı daha yeni başlayan bu mükemmel ürün, resmi olarak sitemizden satılmaktadır.

Kaçkar Ayısı Balı içerisinde 6 farklı doğal içerik barındıran bir karışım ürünüdür. Macun olarak da bilinen ürünün ambalajlarında da yazığı gibi içerisinde; Kaçkar balı,Ödül Kahr, Karanfil, Kızıl Ginseng, Arı Sütü, Kaçkar poleni bulunmaktadır. İçerisindeki ürünler ise size şöyle faydalar sağlayacaktır.

  • Kaçkar Balı: Kaçkar dağlarında yabani arılar tarafından organik olarak üretilen bu bal sayesinde enerji ve kuvvetiniz artacaktır.
  • Ödül Kahr: Kökleri mineraller ve vitaminler açısından çok zengin olan bu bitki sayesinde kuvvetinizde artış meydana gelecektir.
  • Karanfil: Birçok insan tarafından kullanılan karanfil, doğal bir afrodizyak etkisine sahiptir ve etrafınızdaki kadınları size çeker. İçerisindeki bileşenler sayesinde yorgunluğunuzu alır ve cinsel gücünüzü arttırır.
  • Kızıl Ginseng: İçerdiğin besinler sayesinde sertleşmede yüksek bir artış sağlar ve diğer ürünler gibi cinsel kuvvetinizde mükemmel bir yükselişe sebep olur.
  • Arı sütü: Yapılan araştırmalara göre sperm kalitesinde ciddi bir artış sağladığı belirtilmiştir. Sperm kalitenize sağladığı katkının yanında bir de cinsel gücünüzde de yükseliş meydana gelir.
  • Kaçkar Poleni: Osmanlı zamanlarından beri performans arttırıcı ve cinsel güç verici olarak kullanılmıştır. Sağladığı faydalar saymakla bitmez ve tamamen organik olduğu için sağlık konusunda da hiçbir sıkıntı çıkarmaz.

Kaçkar ayısı balı nasıl kullanılır?

Ürünün kullanım talimatları üretici firma tarafından ürünlerin ambalajının üzerine koyulmuştur. Sipariş verdikten sonra ürünü alıp detaylıca kullanım talimatlarını okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğer ki aldığınız ürünün ambalajında kullanım talimatları mevcut değilse satın almış olduğunu ürünün sahte olma olasılığı yüksektir. Bu tarz durumlarda ürünü kargo firmasından alırken ürünü açıp tutanak tutturarak veya aldıktan sonra geri iade ederek ürünü kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kaçkar ayısı macunu, kuvvet veren bir macun olmasından dolayı herkesin kullanması tavsiye edilmiyor. Özellikle kalp rahatsızlığı olanların doktor denetimi altında kullanması gerekmektedir. Ürünü kullanırken kullanım talimatlarında belirtilen dozajdan fazla kullanmamanız tavsiye ediliyor. Kaçkar Ayısı Balının üreticisi tarafından belirtilen günlük kullanım miktarı yalnızca 1 defa olarak gösterilmekte. Siz de ürünü kullanırken belirtilen dozajı aşmamaya dikkat edin.